+420 597 575 211

Dispečer dopravy Hradec Králové

27 000 – 32 000 Kč / měsíc

Do skladu léčiv v Hradci Králové hledáme pracovníka na pozici dispečera expedice.

Náplň práce:

  • Příprava a organizace expedice vychystaného zboží dle plánu rozvozů a   údajů na expedičních příkazech
  • Řízení a kontrola přejímek zboží řidičům přepravců
  • Kontrola úplnosti zásilek na podřízené sklady a velkodistributory a následné   vytváření přepravní jednotky
  • směnný provoz

Požadujeme:

  • Středoškolské vzdělání s maturitou, případně jen s vyučením
  • Schopnost pracovat ve 3 směnném provozu
  • Organizační a komunikační dovednosti
  • Čistý trestní rejstřík
  • Odolnost vůči stresu, umění reagovat na změny
  • Aktivní a zodpovědný přístup k plnění svěřených úkolů, časová flexibilita
  • Znalost práce na PC
  • Praxe s VZV
  • Zkušenosti s prací v logistice jsou vítány

Nabízíme:

  • Práci v dostupnosti MHD, teplotně stabilním a čistém prostředí
  • Podporující přístup vedení, možnost prodloužení pracovní smlouvy na dobu neurčitou.
  • Stravenkový paušál 80,- Kč již ode dne nástupu
  • Možnost nákupu zboží se slevou, bezúročné půjčky zaměstnancům, příspěvek na praní pracovních oděvů.

     Životopisy zasílejte na email: kolinska.nikola@pharmos.cz